109. جلسه یکصد و نهم (5/3/97)

•  در ابتدا آقای مهندس توکلی از همکاران و بازرسین درخصوص برگزاری مجمع عمومی سازمان تشکر نمودند. ایشان گلایه ای از عدم استقبال مناسب همکاران از مجمع عمومی داشتند. ایشان به موارد اشاره شده و پیشنهادات مطرح شده در مجمع عمومی اشاره نمودند . همچنین گزارشی از جلسه اعضای هیأت مدیره با سازندگان ذیصلاح ارائه دادند. ایشان موضوع بعدی اجرایی شدن تفاهم نامه مجریان تأسیسات را مطرح نمودند و اشاره به جلسه فوق العاده درخصوص این تفاهم نامه داشتند که بایستی بزودی برگزار گردد. سپس اعضای هیأت مدیره نقطه نظرات خود درخصوص موارد مجمع و جلسه با مجریان را ارائه نمودند.

•  نامه ای از اداره راه و شهرسازی درخصوص اجرای شیوه نامه ها و ابلاغیه های وزارت راه و شهرسازی واصل گردیده است و آقای مهندس توکلی قرائت نمودند و سپس ایشان به نامه پاسخ داده شده به اداره راه و شهرسازی اشاره نمودند . با توجه به عدم ابلاغ دستورالعمل شیوه نامه تبصره 2 ماده 24 آئین نامه ماده 33 به سازمان و نبود زیرساخت های لازم، تا رفع موانع اجرایی و پاسخ مکاتبه ریاست محترم سازمان از اداره راه و شهرسازی، از اجرای شیوه نامه مذکور خودداری خواهد شد.

•  ابلاغیه رئیس شورای مرکزی درخصوص وجوه دریافتی از مالکین توسط آقای مهندس امینی قرائت گردید. سپس آقای رستمی درخصوص این نامه و مسائل مرتبط به آن توضیحاتی ارائه دادند. مقرر گردید در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد.

•  با توجه به اینکه اظهارنامه مالیاتی بایستی در خرداد ماه تکمیل و ارسال گردد مقرر گردید مطابق سال گذشته تمهیداتی برای ثبت نام اظهارنامه همکاران تدارک دیده شود.

•  مقرر گردید از مهندسینی که در مجمع عمومی نوبت دوم فوق العاده سال گذشته و مجمع عمومی نوبت دوم سال 97 شرکت نموده اند، به طرز شایسته ای تقدیر گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهارده =