صورتجلسه شماره 285 تاریخ: 05/09/93

حاضرین در جلسه: اعضای محترم کمیته تخصصی (آقایان سید سعید صادق زاده، محمد هادیان، ابوالفضل حسینی و خانم کریمی و آقای علی عبداللهی)

اعضای محترم گروه معماری (آقای محمدرضا مریدا و خانم نرگس تنها خیابانی)

غائبین: ____

موضوع جلسه: جمع آوری موارد مصداقی مربوط به انواع طراحیهای ورودی (ورودی از معبر به داخل خانه و از حیاط به اعیان) با اولویت اعتلای ظرفیت معماری ایرانی اسلامی.

جلسه رأس ساعت 18:15 با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز شد.

پس از بحث و تبادل نظر موارد ذیل مصوب گردید:

در ابتدای جلسه آقای مهندس صادق‌زاده ضمن عرض خیر مقدم به اعضای کمیته تخصصی و دو عضو محترم گروه معماری بابت حضور به موقع و فعال در جلسات با توجه به سقف یک ساعت تعریف شده برای جلسه بلافاصله وارد بحث اصلی جلسه شده و با نمایش اسلایدهای مختلف در مورد ورودی‌های اجرا شده و مدل شده به تجزیه و تحلیل نقاط مثبت و منفی وارد بر این ورودی‌ها به همراه سایر اعضای محترم پرداختند.

آقای مهندس عبدالهی نیز با نمایش چندین اسلاید از پلان ها و طراحی های داخلی از ورودی‌های مختلف طراحی شده در شهر یزد به ارائه توضیحاتی در مورد آن پرداختند. اعضای حاضر در جلسه توضیحات تکمیلی و ویرایشات مدنظر را منتقل نمودند.

آقای مهندس حسینی نیز با ارائه چند اسکیس از ورودی‌های طراحی شده به مشارکت در بحث وارد شده و نقطه نظرات خود را در این زمینه مطرح نمودند.

در پایان ضمن جمع بندی موارد مطرح شده و جمع‌آوری اسلاید ها مطالب و اسکیس‌های ارائه شده و بسته شدن بحث در این قسمت مقرر‌‌گردید مطالب پس از مطالعه و بررسی نهایی به خانم مهندس کریمی جهت تهیه پاورپوینت ارائه گردد.

مسئول پیگیری

مصوبات

مهندس صادق زاده

بررسی اسلاید ها، مطالب و اسکیس‌ها و تهیه موارد مثبت و منفی ورودی‌ها جهت تهیه پاورپوینت

مهندس صادق زاده

و اعضای کمیته تخصصی

تعیین دستور جلسه آتی مبنی بر مشخص‌کردن عرصه‌های مختلف منازل مسکونی و مشخص‌کردن ارتباط فیمابین آنها

جلسه در ساعت 19:00 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) به پایان رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =