برای مشاهده صورتجلسه مربوط به بررسی مصوبات گذشته و چگونگی روند اجرا و موانع احتمالی روبروی آن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


صورتجلسه شماره 263 تاریخ: 27/05/93

حاضرین در جلسه: آقایان جواد نوری زاده، عباس عباسی، سید سعید صادق زاده، اسدا… قادری و عباس لعل

غائبین: ____

موضوع جلسه: بررسی مصوبات گذشته و چگونگی روند اجرا و موانع احتمالی روبروی آن

جلسه رأس ساعت 19:00 با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز شد.

مسئول پیگیری

مصوبات

مهندس نوری زاده

در ابتدای جلسه آقای مهندس نوری زاده ضمن عرض خیر مقدم به اعضای هیئت رئیسه در مورد تأسیس شرکت تعاونی مسکن نکاتی را از جمله تشکیل هیئت مدیره، میزان سهام و مبلغ هر سهم را مطرح و مقرر گردید که از طریق سایت و پیامک به اعضا ابلاغ تا ثبت نام صورت گیرد.

_____

آقای مهندس عباسی در مورد تست بتن با توجه به پیشنهاد مطرح شده از سوی آقای مهندس رفیعی در مورد قرارداد نظام مهندسی با شرکت ایشان جهت گرفتن تست بتن پیشنهاداتی مطرح کردند که مقرر گردید تا پیدا کردن ساز و کار مناسب روند جاری ادامه پیدا کند.

مهندس عباسی

با توجه به راه اندازی تالار گفتگوی مسائل فنی در وب سایت سازمان استان خراسان جنوبی مقرر گردید به کلیه مهندسین طراح و ناظر در حوزه های مختلف از طریق پیامک اطلاع رسانی گردد.

مقرر گردید دفاتر محترم نقشه کشی همزمان با تحویل نقشه به مالک، جهت طراحی تأسیسات فایل با چک لیست اطلاعات به نظام مهندسی ایمیل گردد.

مهندس عباسی

برگه رسید نقشه که شامل مهلت رسیدگی توسط نظام مهندسی می باشد به مالک تحویل گردد.

مهندس لعل

مهندس قادری

علی رغم اطلاع رسانی از طرف مهندسین ناظر هماهنگ کننده، متأسفانه برخی از ناظرین تأسیسات برقی و مکانیکی پیرامون گزارش دهی و نظارت دقت کافی معمول ننموده، لذا مقرر گردید اعضای محترم هیئت رئیسه بخصوص دو عضو محترم بخش تأسیسات پیگیری لازم جهت نظارت دقیق تر و گزارش دهی منظم و به موقع ناظرین تأسیسات برقی و مکانیکی را معمول نمایند.

مهندس لعل

در مورد راه اندازی ورزش بانوان؛ آقای مهندس لعل عنوان کردند که پیگیریهای لازم انجام شده و با توجه به دوره های آموزشی نجات غریق از 10 شهریور استخر بانوان راه اندازی می شود و متعاقباً برای بانوان عضو نظام و یا خانواده مهندسین محترم با توجه به اطلاع رسانی قبلی برنامه ریزی می شود.

مهندس صادق زاده

مقرر گردید برنامه ریزی لازم جهت بازدید از دفاتر صورت گیرد.

مهندس صادق زاده

مقرر گردید جهت بازآموزی اعضای گروه معماری بازدید علمی از پروژه های اجرایی سطح شهر با توجه به مصوبه گروه تخصصی معماری انجام شود.

هیئت رئیسه

مصوب گردید یک لیست جامع از مجریان بخشهای مختلف ساختمان اعم از آرماتوربند (فونداسیون)، جوشکار، مجری سقف، برقکار، لوله کشی آب و فاضلاب و معماران ساختمانی پس از طراحی، ساز و کار مناسب و برگزاری دوره های توجیهی تهیه و با پیوست به نقشه های اجرایی و ابلاغ به ناظرین، مالکین موظف به استفاده از این گروههای مورد تأیید نظام مهندسی ساختمان بعنوان مجری ذیصلاح شوند.

جلسه در ساعت 20:30 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) به پایان رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 16 =