اطلاعیه شماره ۱۱۷ (گزارش جلسات هیات رئیسه)

۱۰۹٫ جلسه یکصد و نهم (۵/۳/۹۷)

•  در ابتدا آقای مهندس توکلی از همکاران و بازرسین درخصوص برگزاری مجمع عمومی سازمان تشکر نمودند. ایشان گلایه ای از عدم استقبال مناسب همکاران از مجمع عمومی داشتند. ایشان به موارد اشاره شده و پیشنهادات مطرح شده در مجمع عمومی اشاره نمودند . همچنین گزارشی از جلسه اعضای هیأت مدیره با سازندگان ذیصلاح ارائه دادند. ایشان موضوع بعدی اجرایی شدن تفاهم نامه مجریان تأسیسات را مطرح نمودند و اشاره به جلسه فوق العاده درخصوص این تفاهم نامه داشتند که بایستی بزودی برگزار گردد. سپس اعضای هیأت مدیره نقطه نظرات خود درخصوص موارد مجمع و جلسه با مجریان را ارائه نمودند.

•  نامه ای از اداره راه و شهرسازی درخصوص اجرای شیوه نامه ها و ابلاغیه های وزارت راه و شهرسازی واصل گردیده است و آقای مهندس توکلی قرائت نمودند و سپس ایشان به نامه پاسخ داده شده به اداره راه و شهرسازی اشاره نمودند . با توجه به عدم ابلاغ دستورالعمل شیوه نامه تبصره ۲ ماده ۲۴ آئین نامه ماده ۳۳ به سازمان و نبود زیرساخت های لازم، تا رفع موانع اجرایی و پاسخ مکاتبه ریاست محترم سازمان از اداره راه و شهرسازی، از اجرای شیوه نامه مذکور خودداری خواهد شد.

•  ابلاغیه رئیس شورای مرکزی درخصوص وجوه دریافتی از مالکین توسط آقای مهندس امینی قرائت گردید. سپس آقای رستمی درخصوص این نامه و مسائل مرتبط به آن توضیحاتی ارائه دادند. مقرر گردید در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد.

•  با توجه به اینکه اظهارنامه مالیاتی بایستی در خرداد ماه تکمیل و ارسال گردد مقرر گردید مطابق سال گذشته تمهیداتی برای ثبت نام اظهارنامه همکاران تدارک دیده شود.

•  مقرر گردید از مهندسینی که در مجمع عمومی نوبت دوم فوق العاده سال گذشته و مجمع عمومی نوبت دوم سال ۹۷ شرکت نموده اند، به طرز شایسته ای تقدیر گردد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =