صورتجلسه شماره440                                                                                                                            تاریخ: 24/03/96    

حاضرین در جلسه: آقایان عباس عباسی، سید سعید صادق‌زاده، عباس لعل، اسدا… قادری و جواد نوری‌زاده

مهمانان: آقای دکتر امیرحسنخانی(نماینده)، آقای جعفریان (مسئول دفتر نماینده)، آقای طوسی (شهردار)، آقایان عبدالرحیمی و عراقی (شورای شهر طبس)

غائبین: ____

موضوع جلسه: دیدار با نماینده محترم مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی آقای دکتر امیرحسنخانی

جلسه رأس ساعت 19:00 با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز شد.

در ابتدا آقای مهندس عباسی ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گزارش مختصری از عملکرد نمایندگی نظام مهندسی ارائه نمودند در ادامه آقای مهندس نوری زاده توضیحاتی پیرامون آیین نامه جدید کنترل ساختمان ارائه نمودند همچنین آقای مهندس صادق زاده درخواست مساعدت و پیگیری مسکن جهت مهندسین با توجه به تشکیل تعاونی مسکن ساباط نمودند. و در ادامه از نماینده محترم خواستار پیگیری پیرامون موارد زیر گردیدند.

 

  1. با توجه به تهیه پیش نویس آیین نامه جدید کنترل ساختمان توسط وزارت راه و شهرسازی که در آن حقوق ناظرین و جایگاه نظام مهندسی تضعیف گردیده است درخواست پیگیری از طریق وزارت مطبوع و مجلس جهت عدم تصویب در هیئت دولت و مجلس نمایند.
  2. پیگیری اختصاص زمین از طریق اداره کل راه و شهرسازی به مهندسین عضو این نمایندگی از طریق تعاونی مسکن ساباط

آقای دکتر امیرحسنخانی نماینده محترم پیرامون موارد درخواستی راهکارهای زیر ارائه نمودند.

الف: از طریق نمایندگی نظام مهندسی ساختمان طبس با نماینده مکاتبه گردد و در آن نقاط ضعف آیین نامه جدید قید گردد تا ایشان ضمن ارجاع به کمیسیون عمران مجلس از طریق دفتر پژوهش های مجلس پیگیری نمایند.

ب: پیرامون مسکن مهندسین مقرر شد پیشنهادات اجرایی و طرح توسط این نمایندگی پیرامون نحوه ساخت مسکن جهت مهندسین به دفتر ایشان ارائه گردد تا ایشان از طریق مراجع زیربط پیگیری نمایند.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) به پایان رسید.

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =