صورتجلسه شماره319                                            تاریخ: 01/02/94    

حاضرین در جلسه: آقایان جواد نوری زاده، عباس عباسی، اسدا… قادری و عباس لعل

غائبین: آقای سید سعید صادق زاده

موضوع جلسه: برنامه‌ریزی برای جلسه مشترک با جوشکاران و برنامه‌ریزی در مورد چگونگی بررسی نقشه‌های تأسیسات و بررسی گزارشات ارسالی از سوی مهندسین

جلسه رأس ساعت 19:00 با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز شد.

پس از بحث و تبادل نظر موارد ذیل مصوب گردید:

  مسئول پیگیری

مصوبات

مهندس نوری‌زاده

مهندس عباسی

پیرامون آموزش و جلسه توجیهی مجریان جوشکاری اسکلت مقرر شد کلیات توسط نظام مهندسی ارائه، جزئیات و خواسته‌ها توسط آقای مهندس صادقی توضیحات داده شده و پیرامون هماهنگی با ناظرین جوش صحبت گردد.

 

مهندس قادری

پیرامون آموزش مجریان تأسیسات مکانیک مقرر شد لیست مجریان فعال تهیه و سپس تاریخ و نحوه برگزاری در جلسه هفتگی هیئت رئیسه توسط آقای مهندس قادری گزارش کامل ارائه گردد.

 

مهندس نوری‌زاده

 

مقرر شد پس از برگزاری کلاس مجریان، در کلیه رشته ها لیست مجریان آموزش دیده و مورد تأیید نظام مهندسی در خرداد ماه تهیه و پیوست نقشه‌ها گردد.

مهندس قادری

مهندس لعل

 

مقرر شد کلیه نقشه‌های تأسیسات برقی و مکانیکی طی 72 ساعت بررسی و رسیدگی گردد.

مهندس قادری

مهندس لعل

دفاتر پس از تأیید نقشه اولیه و مهر ضوابط شهرسازی، فایل را به نظام مهندسی ایمیل نموده و از طریق نظام مهندسی به مهندسین طراح ارسال گردد.

 

خانم حسین زاده

آقایان مهندسین لعل و قادری در پایان هر روز گزارش نقشه‌های ارسالی جهت طراحی تأسیسات را اخذ و پیگیری لازم جهت انجام روند طراحی و ارسال مجدد از سوی طراحان ظرف مدت زمان مشخص شده در مصوبه کمیته‌های تخصصی و هیئت رئیسه (72ساعت) را پیگیری نمایند.

مهندس قادری

مهندس لعل

کلیات نقشه‌های تأسیسات ارسالی به نظام مهندسی می‌بایست قبل از پرینت به رؤیت آقایان مهندسین لعل و قادری رسیده و پس از پرینت و مهر و امضاء ناظر از طرف نظام مهندسی نیز تأیید و امضا گردد.

 

مهندس قادری

مهندس لعل

مقرر گردید پس از ارائه گزارش پیشرفت فیزیکی ساختمان توسط ناظرین هماهنگ‌کننده از طرف آقایان مهندسین لعل و قادری وضعیت ارسال گزارش ناظرین تأسیسات مربوطه را پیگیری تا در صورتیکه گزارش مرحله‌ای تأسیسات مرتبط با گزارش ارسالی فوق ارائه نگردیده باشد، تذکر لازم را به مهندسین محترم ارائه دهند.

جلسه در ساعت 20:00 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) به پایان رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =