صورتجلسه شماره 232تاریخ: 09/02/93

حاضرین در جلسه: آقایان: جواد نوری زاده، عباس عباسی، سید سعید صادق زاده، اسدا… قادری، عباس لعل، بهروز جهانی، علیرضا افشین، سیدمحمدامیر برکاتی، احسان حسینی مقدم، ناصر عظیمی زاده، محمد امیر صالحیان و خانمها: لیلی قربان زاده، مریم سالاری، معصومه قاسم زاده

غائبین: سایر اعضای عضو در رشته مکانیک

در مورخ9/2/93 جلسه در ساعت 19:15 با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز شد.

در ایتدای جلسه آقای مهندس نوری زاده ریاست محترم نظام مهندسی ساختمان طبس ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به اعضای محترم گروه مکانیک، کلیاتی در مورد گروه مکانیک را مطرح نموده و در مورد تأسیس شرکت تعاونی مسکن تحت عنوان شرکت تعاونی مسکن نظام مهندسی ساختمان طبس و سایر موارد مرتبط نکاتی را مطرح نمودند.

سپس در مورد راه اندازی گروه تخصصی و شرحوظایف آن مبنی بر بازوی فنی هیئت رئیسه توضیحاتی ارائه گردید.

سپس آقای مهندس قادری در مورد گروه تخصصی مکانیک به ایراد سخنانی پرداختند از جمله: اهمیت به موقع انجام دادن طراحی و هماهنگ شدن با مالک از طریق دفتر مرکزی برای بررسی خواسته ها و نیازهای مالک به لحاظ نوع تأسیسات و وسایل گرمایش و سرمایش، آب سرد و گرم و… جهت اعمال در طراحی صورت پذیرد تا از این طریق ذهنیت مثبت در مالک به جهت دخیل بودن نظرات وی در طراحی شکل گرفتهو با انطباق بر اصول فنی مهندسی در نقشه ها اعمال گردد.

سپس در مورد مجریان تأسیسات مکانیکی، برگزاری دوره های آموزشی برنامه ریزی و عملیاتی گردد، سپس با اطلاع رسانی به مهندسین ناظر اعم از سازه، تأسیسات و مالکین، مجریانی که مورد تأیید نظام مهندسی می باشند با اطلاع رسانی از طریق سایت، برد، پیامک و نصب بنردر سطح شهر صورت گیرد.

سپس سایر حاضرین در جلسه به ارائه نقطه نظرات فنی و … پرداخته و پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی به شرح ذیل مصوب گردید.

مسئول پیگیری

مصوبات

 

آقای مهندس قادری

اعضای کمیته فنی تأسیسات مکانیکی در اسرع وقت در جلسات داخلی گروه مکانیک تعیین و گزارش لازم به هیئت رئیسه ارائه گردد.

 

آقای مهندس قادری

پیگیریهای لازم برای جمع بندی لیست اولیه مجریان و ارائه آموزشهای لازم به مجریان و تعیین مجریان ذیصلاح برای معرفی به مالکین اقدام گردد.

آقای مهندس قادری

دستورالعمل های اجرایی و سایر موارد فنی مربوط به تأسیسات مکانیک ضمیمه نقشه ها گردد.

 

آقای مهندس قادری

ناظرین محترم جهت طراحی اولیه نقشه های تأسیسات مکانیکی، هماهنگی لازم با مالکین محترم جهت کاربردی و اجرایی کردن نقشه ها معمول فرمایند.

 

هیئت رئیسه

همکاران محترمی که بنا به دلائل غیر موجه در جلسات نظام مهندسی حضور فعال ندارند، با عنایت به اعتراض حاضرین در جلسات بویژه جلسات فنی و تخصصی، مقرر شد که در ارزیابی مهندسین برای تصمیم گیری در کلیه امور درنظرگرفته شود.

آقای مهندس لعل

دوره های آموزشی مورد نیاز جهت ارتقاء پایه و سایر موارد برای ناظرین محترم برنامه ریزی گردد.

جلسه در ساعت 20:35 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) به پایان رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =